Dijitalleşme

Bilgi ve iletişim teknolojilerinde (BIT) yaşanan gelişmeler ile verinin elde edilmesi, izlenmesi, analiz edilmesi ve depolanması süreçleri hızlanmıştır. Bu gelişmelerin getirdiği faydalar ile birlikte dijitalleşme günümüz iş dünyasının en önemli hedef konularından biri olmuştur. Elektrik dağıtım firmaları için geliştirdiğimiz Dijital Olgunluk Endeks modeli ile firmanızın dijital yetkinliklerinizi sayısal metrikler üzerinden görebilirsiniz. Hedeflerinize, dijital yetkinlikler anlamında zayıf ve güçlü yanlarınıza bakarak Dijital Strateji ve Yol Haritasını belirleyebiliriz.

Dijital Strateji ve Yol Haritası

Dijital olgunluk endeksi ölçümü tamamlandıktan sonra güçlü olduğunuz yanları ve dijitalleşme sürecinde eksik olan yerlerinizi görebilirsiniz. Uzmanlarımız, şirket stratejinizi ve mevcut dijital olgunluk seviyenizi hesaba katarak size en uygun yol haritasını önermektedir.

Dijital Dönüşüm Eğitimi

Dijital Dönüşüm Eğitimlerimize katılıp en yeni dijital dönüşüm trendleri, mevcut durumda Türkiye ve dünyada dijitalleşme, yeni iş modelleri ve fırsatlar gibi bir çok alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.